KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Bimini stříška 3 oblouky 180 x 194 x 117 (DxŠxV) cm kobaltově modrá – Střechy pro čluny MSW

Designový výrobek Bimini stříška 3 oblouky 180 x 194 x 117 (DxŠxV) cm kobaltově modrá - Střechy pro čluny MSW od dodavatele s dlouholetou historií MSW získáte na našich stránkách za báječnou cenu. Nyní pořídíte jen za 3 499 Kč.
EAN: 4062859027863
Bimini stříška 3 oblouky 180 x 194 x 117 (DxŠxV) cm kobaltově modrá - Střechy pro čluny MSW
Ověřit dostupnost
Značka: MSW
3 499

Pod bimini stříškou MSW-MBT-03 značky MSW najdete rychle ochranu před sluncem či srážkami. Stříšku na loď smontujete během několika jednoduchých kroků. Díky hliníkovým trubkám s dvojitou stěnou odolá jakkoli vytrvalému mořskému větru. Potah na třech obloucích v tmavě modré barvě vypadá na každé lodi nejen elegantně, ale je také odolný proti UV záření a vodě. Stříška na loď má výšku 117 cm a šířku lze nastavit od 170 do 183 cm. S délkou 183 cm nalezne pod sluneční stříškou hned několik lidí pohodlný prostor a ochranu před sálavými slunečními paprsky a přeháňkami.
 Bimini stříška na člun se montuje i demontuje rychle a snadno. Vedle promyšlené konstrukce to umožňují intuitivní rychlovýměnné držáky. Pokud je příjemné klima, lze stříšku na loď snadno demontovat a uložit do přiložené úložné tašky a poté ji uskladnit s minimálními nároky na prostor. Vysoce kvalitní materiály zaručují extrémně dlouhou životnost, spolehlivou ochranu a bezpečné ustavení. Rám je vyroben z dvoustěnných hliníkových trubek Ø25 mm. Samotná stříška je vyrobena ze speciální polyesterové tkaniny s PU úpravou, takzvaného Oxfordu 600D. To zaručuje spolehlivou ochranu proti vlhkosti a UV záření, stříška je odolná vůči plísním a díky své struktuře je mimořádně tvarově stabilní. Čtyři nastavitelné nylonové pásy a montážní prvky z ušlechtilé oceli zajišťují bezpečnou a stabilní konstrukci stříšky na loď.