Bezdotykový odpadkový koš – 40 l – hranatý

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 40 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový... více informací »
Bezdotykový odpadkový koš - 40 l - hranatý
2 399 Kč
DO OBCHODU »
Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 40 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový...

Bezdotykový odpadkový koš s kapacitou 40 l Odpadkový koš by měl být především hygienický. To je důvod, proč se bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_41 otevře, jakmile se k němu přiblížíte, a poté se opět automaticky sám zavře. Jak správně tušíte, při otevírání se ho vůbec nemusíte dotýkat. To je obzvláště hygienické a samozřejmě také pohodlné. Vyhazovat odpadky může být tak jednoduché!
bezkontaktní použití – koš se automaticky otevře a zavře
pohybový senzor – dosah cca 30 cm a LED dioda
flexibilita – pytle na odpadky lze snadno upevnit a vyjmout
mobilita – baterie a praktická držadla
hygiena – snadné čištění díky odolnému plášti z ušlechtilé oceliČasto hledaný výrobek Bezdotykový odpadkový koš – 40 l – hranatý lze koupit nyní tu ve známé sekci koše na odpadky. Připravili jsme parádní zboží ze zmíněné rubriky za super cenu. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete více produktů od výrobce Fromm & Starck. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kousek Bezdotykový odpadkový koš - 40 l - hranatý od společnosti s výborným jménem Fromm & Starck máte možnost sehnat v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 399 Kč.