BeerCup Williams, modré párty kelímky na pivo pong, ve stylu amerických univerzit, 473 ml, míčky a pravidla

Udělejte z párty večera nezapomenutelný turnaj: Modré párty kelímky na beer pong Williams od společnosti BeerCup Vám nabízí vše, co k bujarému... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
999 Kč
DO OBCHODU »
Udělejte z párty večera nezapomenutelný turnaj: Modré párty kelímky na beer pong Williams od společnosti BeerCup Vám nabízí vše, co k bujarému...

Udělejte z párty večera nezapomenutelný turnaj: Modré párty kelímky na beer pong Williams od společnosti BeerCup Vám nabízí vše, co k bujarému Beer Pong eventu potřebuješ. Jednoduše kelímky naplňte chutným pivem, postavte dvě proti sobě ležící trojúhelníkové formace a zábava může začít. Princip oblíbené Beer Pong hry na šikovnost a pití je jednoduchý – s lehkými míčky se snažíte shodit kelímek. Pokud hráč trefí kelímek, musí protivník pít. Další pravidla si můžete přečíst v přiložených pravidlech.Modré párty kelímky na beer pong Williams se perfektně hodí na Beer Pong hry i jako párty kelímky na každou příležitost. Okouzlí robustní a permanentní kvalitou. Zdobené jsou podle klasických vzorů, jak je známe s klasických amerických filmů a seriálů. Díky zářivým barvám, v červené a modré, přitahují pohledy vaše hosty, zatímco díky zaobleným hranám nabízejí vysoký komfort při pití.Krátká hra v kruhu přátel, zábava při rodinném setkání nebo velká sportovní událost: zde získáš základní výbavu na beer pong. Modré párty kelímky na beer pong se dodávají s míčky a tištěnými pravidly. Součástí balení jsou na každých 50 kelímků 3 míčky a 1 pravidla.Základní výbava: modré párty kelímky na beer pong BeerCup Williams umožňují turnaje s mnoha účastníky!

Zcela unikátní výrobek BeerCup Williams, modré párty kelímky na pivo pong, ve stylu amerických univerzit, 473 ml, míčky a pravidla od populární značky BeerCup najdete právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Výhodně za 999 Kč.