BeerCup Nadal, červené sklenice, 2 oz, 50 ml, sklenice na alkohol, znovu použitelné, robustní

Červená sklenice, tzv. „Red cup“ – má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem z této stylové... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
599 Kč
DO OBCHODU »
Červená sklenice, tzv. „Red cup“ – má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem z této stylové...

Červená sklenice, tzv. „Red cup“ – má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem z této stylové poháru. A má to svůj důvod – protože červené párty panáky BeerCup Nadal ihned padnou do oka. Známé zejména jako sklenice na pivo, nyní k dispozici také v mini formátu. S objemem 50 ml jsou tyto moderní panáky, které se nerozbijí. Bez ohledu na příležitost můžete nekomplikovaně a moderně použít panáky Nadal na servírování likérů a lihovin všech druhů.Ideální na turnaje hry beer pong speciálního druhu: naplňte panáky nápoji, umístí je a hra začíná. V tomto případě je výzva větší než při běžném beer pongu, protože malé skleničky se trefují obtížněji.Klasický trendový panák na alkohol: červené párty panáky BeerCup Nadal jsou hitem každého večírku a jsou skvělé na hru Mini Beer Pong. Tento akční produkt BeerCup Nadal, červené sklenice, 2 oz, 50 ml, sklenice na alkohol, znovu použitelné, robustní máte možnost koupit pohodlně na našem webu umístěný v kategorii beerpong! Máme pro vás akční produkty z této známé rubriky za báječnou cenu. Tato vyjímečná značka BeerCup má na skladě kvalitní sortiment Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kousky od výrobce BeerCup. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Kvalitní a velmi žádaný kus BeerCup Nadal, červené sklenice, 2 oz, 50 ml, sklenice na alkohol, znovu použitelné, robustní od dodavatele zboží BeerCup můžete koupit u nás nyní opravdu výhodně. Akční cena 599 Kč.