BeerCup Nadal 16 Oz, souprava červených a modrých párty sklenic, dvě barvy, včetně míčků a pravidel

Udělejte z párty večera nezapomenutelný turnaj: souprava červených a modrých párty sklenic Nadal 16 Oz od společnosti BeerCup nabízí vše, co... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
4 699 Kč
DO OBCHODU »
Udělejte z párty večera nezapomenutelný turnaj: souprava červených a modrých párty sklenic Nadal 16 Oz od společnosti BeerCup nabízí vše, co...

Udělejte z párty večera nezapomenutelný turnaj: souprava červených a modrých párty sklenic Nadal 16 Oz od společnosti BeerCup nabízí vše, co potřebujete na zábavný večer s beer pongem. Sklenice jednoduše naplňte dobrým pivem, umístěte je do dvou trojúhelníkových útvarů naproti sobě a hra může začít. Princip populární hry dovednosti a pití s názvem beer pong je jednoduchý – s lehkými míčky se trefují sklenice. Pokud hráč trefí sklenici, protivník pije. Ostatní pravidla párty hry si můžete přečíst v přiložených pravidlech.Sklenice na pivo ze soupravy červených a modrých párty sklenic Nadal 16 Oz jsou kromě beer pongu skvělé i na večírky při jakékoliv příležitosti. Vyznačují se velmi robustní kvalitou s dlouhou životností. Jsou navrženy podle klasických modelů, které jsou známé z amerických filmů a televizních seriálů. Svou zářivou červenou a modrou barvou okamžitě upoutají pozornost vašich hostů na párty a zaoblené okraje sklenic poskytují vysokou úroveň pohodlí při pití.Krátká hra v kruhu přátel, zábava na rodinné oslavě nebo velké sportovní událost: souprava červených a modrých párty sklenic Nadal 16 Oz od společnosti BeerCup je vhodná v mnoha situacích. Každá sada obsahuje stejný počet červených a modrých sklenic, odpovídající počet oranžových míčků a vytištěná pravidla s návodem. Počínaje 25 sklenicemi v obou barvách se můžete zásobit až 500 červenými a modrými sklenicemi.Nezbytnost na beer pong: souprava červených a modrých párty sklenic BeerCup Nadal 16 Oz otevírá turnaje s mnoha účastníky!
Tento exkluzivní produkt BeerCup Nadal 16 Oz, souprava červených a modrých párty sklenic, máte možnost pořídit jednoduše tady na webu umístěný v kategorii beerpong! Připravili jsme pro vás jiné zboží z této známé rubriky za super ceny. Známá značka BeerCup pro své zákazníky prodává vynikající produkty. Nové kousky každý den.

Tento akční a ve slevě produkt BeerCup Nadal 16 Oz, souprava červených a modrých párty sklenic, dvě barvy, včetně míčků a pravidel od výrobce s mnohaletou tradicí BeerCup pořídíte právě nyní za skvělou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 4 699 Kč.