BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné

Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
4 399 Kč
DO OBCHODU »
Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice....

Červená sklenice, tzv. „Red cup“, má kultovní status: i v amerických filmech a seriálech z prostředí univerzit je zvykem pít ze stylové sklenice. A má to svůj důvod – protože červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit ihned padne do oka. Doplňuje každou párty svými zářivými barvami a svým retro designem a současně zajišťuje prvotřídní pohodlí při pití. Lehká, ale přitom velmi robustní a vhodná na všechny nápoje. Dobře se drží v ruce a díky zaobleným okrajům ti nabízí ideální zážitek z pití. S tímto speciálním druhem sklenic můžete zažít mnoho zábavných večerů, protože jsou opakovaně použitelné. Doporučujeme opláchnout je po použití vlažnou vodou a trochou prostředku na mytí nádobí. Můžete je dát i do myčky na šetrný cyklus.Klasika v novém formátu: červené a modré sklenice jsou ideální i na hraní populární hry beer pong, ve které se obvykle používají ve velikosti 16 Oz. Červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je menší verzí. Pohárek v klasickém designu má kapacitu 295 ml. Proto je tento pohár sofistikovaným doplňkem i na oslavě dětských narozenin.Stylová, pevná a opakovaně použitelná: červená párty sklenice BeerCup Nadal 10 Oz ve stylu amerických univerzit je klasikou v novém formátu!
Oblíbený a akční produkt můžete dostat přímo tu umístěný v sekci beerpong. Získejte zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za super peníze. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky BeerCup. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka BeerCup dodává kvalitní výrobky Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Levný produkt BeerCup Nadal 10 Oz, červené párty sklenice, ve stylu amerických univerzit, 295 ml, opakovaně použitelné od značky se skvělou pověstí BeerCup jde nakoupit zde teď za outletovou cenu! Nyní za akční cenu 4 399 Kč.