BeerCup Jackpot Cornhole Bag Set, plněné plastovým granulátem, 15 x 15 cm, 400 g, 8dílná souprava

S malým sáčkem trefit díru v hracím poli - to je základní princip legendární hry Cornhole, která je zvláště oblíbená a známá v USA. S BeerCup... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
1 599 Kč
DO OBCHODU »
S malým sáčkem trefit díru v hracím poli - to je základní princip legendární hry Cornhole, která je zvláště oblíbená a známá v USA. S BeerCup...

S malým sáčkem trefit díru v hracím poli – to je základní princip legendární hry Cornhole, která je zvláště oblíbená a známá v USA. S BeerCup Jackpot Cornhole Bag Set obdržíte originální sáček na hraní ve velmi odolné kvalitě. Souprava je určena pro 2 hráče a obsahuje 4 sáčky v zářící barvě. Díky výplni z plastového granulátu dobře letí a vy je dokážete ideální nasměrovat na cíl. Přistávají také měkce, aniž by se poškodily. Díky velmi odolným švům a vynikající kvalitě s nimi můžete zažít nespočet her a soutěží.BeerCup Jackpot Cornhole Bag Set se samozřejmě hodí i mnohé jiné hry – často jsou tyto malé sáčky vhodnější než míče. I s dětmi můžete tyto sáčky na házení dobře využít, protože se dají lépe chytit než míček. O dvojitou zábavu při hraní se stará jejich pěkný, pestrý vzhled a hranatý tvar.Originální souprava BeerCup Jackpot Cornhole Bag: kvalitní, odolně sáčky na házení v pestrých barvách na klasické Cornhole hry a mnohé jiné sportovní soutěže. Tento oblíbený výrobek BeerCup Jackpot Cornhole Bag můžete nakoupit aktuálně tady na stránkách v populární rubrice cornhole. Nyní můžete získat akční produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu!

Kvalitní a levný výrobek BeerCup Jackpot Cornhole Bag Set, plněné plastovým granulátem, 15 x 15 cm, 400 g, 8dílná souprava od dodavatele zboží BeerCup seženete tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Ceny od 1 599 Kč.