BeerCup Federer Ultimate Ber Pong párty balík, Red Cups, Shot Cups, včetně míčků

S  Ultimate Beer Pong párty balíkem Federer od společnosti BeerCup  se na žádné párty nebudete nudit! Ať už pravidelné výzvy s přáteli,... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
5 299 Kč
DO OBCHODU »
S  Ultimate Beer Pong párty balíkem Federer od společnosti BeerCup  se na žádné párty nebudete nudit! Ať už pravidelné výzvy s přáteli,...

S  Ultimate Beer Pong párty balíkem Federer od společnosti BeerCup  se na žádné párty nebudete nudit! Ať už pravidelné výzvy s přáteli, soutěže nebo jen tak pro zábavu při setkání – Beer Pong je jednoduchá hra na pití a šikovnost, která se při každé příležitosti postará o zábavu. Princip je jednoduchý: když se trefíte do soupeřova poháru, musí Váš protějšek pít! Různé napínavé variace tohoto základního hracího principu naleznete v přiložených pravidlech. Obzvlášť veselé to bude, když si vymyslíte svá vlastní pravidla.Pivo nebo tvrdý alkohol: Ultimate Beer Pong  party balík Federer od společnosti BeerCup obsahuje velké sklenice na pivo, tak malé na tvrdý alkohol. Originální Red Beer Cups přesvědčují svojí prvotřídní kvalitou: jsou to super robustní párty sklenice, které můžete neustále dokola používat. I samotné pití s nimi je příjemné, protože mají zaoblené hrany.Beer Pong Challenge s sklenicemi na tvrdý alkohol pozvedne oblíbenou hru na další úroveň, protože tyto malé panáky hůře trefíte.Originální Beer Pong zábava: s U ltimate Beer Pong párty balíkem  Federer od společnosti BeerCup se nálada pozvedne! Často hledaný produkt BeerCup Federer Ultimate Ber Pong párty balík, Red Cups, Shot Cups, je k dispozici prostě tady na našem webu zařazený v rubrice beerpong. Pořiďte si ještě ostatní kousky z této rubriky za rozumné peníze. Oblíbená značka BeerCup pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment A to je teprve začátek.

Hodně povedený kousek BeerCup Federer Ultimate Ber Pong párty balík, Red Cups, Shot Cups, včetně míčků originál od výrobce BeerCup jednoduše naleznete tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu. Teď v akci 5 299 Kč.