BeerCup Baseliner, souprava se stolem na beer pong, audio, držadla, držák na míčky, 6 míčků

Se soupravou se stolem na beer pong Baseliner od společnosti BeerCup není nuda na žádné párty! Pravidelná výzva s přáteli, turnaje nebo zábava... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
4 399 Kč
DO OBCHODU »
Se soupravou se stolem na beer pong Baseliner od společnosti BeerCup není nuda na žádné párty! Pravidelná výzva s přáteli, turnaje nebo zábava...

Se soupravou se stolem na beer pong Baseliner od společnosti BeerCup není nuda na žádné párty! Pravidelná výzva s přáteli, turnaje nebo zábava na rozloučení se svobodou – beer pong je jednoduchá hra pití a dovednosti, která se postará o zábavu při každé příležitosti. Princip je jednoduchý: Pokud trefíš kelímek soupeře, protihráč musí pít! Napínavé variace tohoto základního principu hry si můžeš přečíst v přiložených pravidlech.Hraj na našich profesionálních stolech od společnosti BeerCup jako na turnaji „World Series of Beer Pong“ v Las Vegas. Stoly jsou výškově nastavitelné a zhotoveny z pevného hliníku. Za pár vteřin jsou rozloženy i složené a jsou také velmi kvalitní a stabilní. Verze Black Line působí mimořádně elegantně a působivě díky matnému černému práškovému lakování. Všechny hrací plochy jsou zdokonalené výrazným 2barevným potiskem a mají melaminové povrchovou úpravu, která je odolná proti vodě. Další zajímavostí je integrovaný držák na míčky pod stolem, ve kterém je možné skladovat 6 dodávaných míčků na beer pong.
Vynikající produkt BeerCup Baseliner, souprava se stolem na máte možnost koupit lehce tu na webu ve známé rubrice beerpong. Prozkoumejte oblíbené produkty z této oblíbené sekce na pár kliknutí! Tento vyjímečný výrobce BeerCup vám může poskytnout velmi kvalitní zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem! U nás nabízíme více, podívejte se také na další produkty od značky BeerCup. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt BeerCup Baseliner, souprava se stolem na beer pong, audio, držadla, držák na míčky, 6 míčků od naší známé značky BeerCup pohodlně pořídíte v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Teď za akční cenu 4 399 Kč.