BeerCup Baseliner, souprava se stolem na beer pong, audio cup hole black line, držadla, 6 míčků

Se soupravou se stolem na beer pong Baseliner od společnosti BeerCup není nuda na žádné párty! Pravidelná výzva s přáteli, turnaje nebo zábava na... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
5 499 Kč
DO OBCHODU »
Se soupravou se stolem na beer pong Baseliner od společnosti BeerCup není nuda na žádné párty! Pravidelná výzva s přáteli, turnaje nebo zábava na...

Se soupravou se stolem na beer pong Baseliner od společnosti BeerCup není nuda na žádné párty! Pravidelná výzva s přáteli, turnaje nebo zábava na rozloučení se svobodou – beer pong je jednoduchá hra pití a dovednosti, která se postará o zábavu při každé příležitosti. Princip je jednoduchý: Pokud trefíš kelímek soupeře, protihráč musí pít! Napínavé variace tohoto základního principu hry si můžeš přečíst v přiložených pravidlech.Hraj na našich profesionálních stolech od společnosti BeerCup jako na turnaji „World Series of Beer Pong“ v Las Vegas. Stoly jsou výškově nastavitelné a zhotoveny z pevného hliníku. Za pár vteřin jsou rozloženy i složené a jsou také velmi kvalitní a stabilní. Verze Black Line působí mimořádně elegantně a působivě díky matnému černému práškovému lakování. Všechny hrací plochy jsou zdokonalené výrazným 2barevným potiskem a mají melaminové povrchovou úpravu, která je odolná proti vodě. Praktický držák na kelímky navíc zabraňuje převrácení párty kelímků a zajišťuje stabilní postavení. Další zajímavostí je integrovaný držák na míčky pod stolem, ve kterém je možné skladovat 6 dodávaných míčků na beer pong.
Tento žádaný produkt BeerCup Baseliner, souprava se stolem na beer pong, audio cup hole black line, držadla, 6 můžete nakoupit zrovna u nás zařazený v kategorii beerpong. Nyní můžete získat akční kusy z této oblíbené sekce ve výhodné akci. Tato značka BeerCup dlouhodobě dodává kvalitní zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Vysoce kvalitní produkt BeerCup Baseliner, souprava se stolem na beer pong, audio cup hole black line, držadla, 6 míčků od předního výrobce BeerCup lze pořídit tady teď skutečně levně. Momentálně k dispozici za 5 499 Kč.