BeerCup Andrews, červené kelímky na pivo, 473 ml (16 oz), robustní, včetně míčků a pravidel

Nezapomenutelný párty večer: potřebuješ jen sadu červených kelímků na pivo BeerCup Andrews. Protože s nimi získáš jedinečné párty kelímky a... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
599 Kč
DO OBCHODU »
Nezapomenutelný párty večer: potřebuješ jen sadu červených kelímků na pivo BeerCup Andrews. Protože s nimi získáš jedinečné párty kelímky a...

Nezapomenutelný párty večer: potřebuješ jen sadu červených kelímků na pivo BeerCup Andrews. Protože s nimi získáš jedinečné párty kelímky a míčky na hru beer pong. Kelímky jednoduše naplň dobrým pivem, umístí je do dvou trojúhelníkových útvarů proti sobě a hra může začít. Princip populární hry dovednosti a pití s ​​názvem beer pong je jednoduchý – s lehkými míčky se trefuje do kelímků. Pokud hráč trefí kelímek, protivník musí pít. Ostatní napínavá pravidla párty hry si můžeš přečíst v přiložených pravidlech.Kelímky na pivo ze soupravy červených kelímků Andrews od společnosti BeerCup jsou kromě beer pongu skvělé i na večírky při jakékoli příležitosti. Vyznačují se velmi robustní kvalitou s dlouhou životností. Jsou navrženy podle klasických modelů, které jsou známé z amerických filmů a televizních seriálů. Svou zářivou červenou barvou okamžitě upoutají pozornost tvých hostů na párty a jejich zaoblené okraje poskytují vysokou úroveň pohodlí při pití.Krátká hra v kruhu přátel, zábava na rodinné oslavě nebo velké sportovní akce: sada červených kelímků na pivo BeerCup Andrews se dodává kompletně s míčky a pravidly!Akční a ve slevě produkt BeerCup Andrews, červené kelímky na pivo, jde koupit rovnou tady na našem webu v rubrice beerpong. Mrkněte na akční produkty z naší kategorie v akci!

Tento oblíbený kus BeerCup Andrews, červené kelímky na pivo, 473 ml (16 oz), robustní, včetně míčků a pravidel od přední společnosti BeerCup snadno naleznete tady za neuvěřitelně výhodnou cenu. Stojí teď u nás 599 Kč.