BeerCup Alley, profesionální beerpongové míčky, pingpongové míčky, 40 mm, hladké, 6 kusů

Stolní tenis nebo beer pong: s profesionálními míčky BeerCup Alley si vybereš správně. Díky nízké hmotnosti a hladkému povrchu bez spojů letí... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: BeerCup
299 Kč
DO OBCHODU »
Stolní tenis nebo beer pong: s profesionálními míčky BeerCup Alley si vybereš správně. Díky nízké hmotnosti a hladkému povrchu bez spojů letí...

Stolní tenis nebo beer pong: s profesionálními míčky BeerCup Alley si vybereš správně. Díky nízké hmotnosti a hladkému povrchu bez spojů letí tyto malé střely vzduchem naprosto dokonale. Můžeš s nimi proto velmi dobře zamířit na kelímky při hře beer pong. Vzhledem k jejich vynikající kvalitu se jen zřídka stane, že se míčky preliačia nebo prasknou.Tyto tradiční profesionální pingpongové míčky jsou samozřejmě ideální i na hraní stolního tenisu. Jejich chování při skákání na stůl na stolní tenis je bezchybné, jejich kvalita a tvar mají velmi dlouhou životnost. Malé míčky jsou k dispozici v balení po 6 kusů a můžeš si vybrat mezi klasickou bílou nebo oranžovou barvou.Co nesmí chybět při beer pongu ani stolním tenise: kvalitní a odolné beerpongové profesionální míčky BeerCup Alley!

Nový produkt BeerCup Alley, profesionální beerpongové míčky, pingpongové míčky, 40 mm, hladké, 6 kusů od společnosti s předním postavením na trhu BeerCup pohodlně nakoupíte právě dnes za výhodné peníze! Nyní za 299 Kč.