KO-works.cz - potřeby pro podnikatele

Barový pult s nádobou na led, 4 gastronádobami GN 1/9, myčkou skla a držákem na lahve – Barmanské potřeby Royal Catering

Tento oblíbený kousek Barový pult s nádobou na led, 4 gastronádobami GN 1/9, myčkou skla a držákem na lahve - Barmanské potřeby Royal Catering od známého dodavatele Royal Catering je dostupný na našich stránkách teď právě extra výhodně! V akci za cenu 25 990 Kč.
EAN: 4062859213273
Barový pult s nádobou na led
Ověřit dostupnost
25 990

Chcete mít jako barman nebo barmanka všechny věci na dosah rukou? Na barovém pultu značky Royal Catering snadno namícháte nápoje pro celou svou klientelu. Je vyladěný pro práci v baru, takže všechny ingredience, jako je drcený led, lihoviny, plátky limetek nebo koktejlové sklenice, máte přímo před sebou. Využijte prostor za pultem naplno a dopřejte svým hostům vychlazené koktejly během několika sekund.
 Led je základem každého koktejlu, a proto je i zásobník na led na barmanském stole v centru dění. Rozdělte izolovanou nádobu na led přepážkou na drcený led nebo kostky ledu a nabídněte svým hostům mnoho variant koktejlů. Lihoviny jsou uloženy na polici přímo před pracovní deskou, stačí je vybrat pohybem ruky. Pro přísady najdete na pracovní desce 4 prohlubně, do kterých lze vložit odpovídající gastronádoby GN 1/9. Pro elektrické spotřebiče, jako je mixér nebo drtič ledu, najdete v držáku lahví spodní úložný prostor s výklenkem, kterým můžete nenápadně vést napájecí kabely. Pro odkládání šejkru nebo koktejlových sklenic při míchání je na boku k dispozici kompaktní odkládací plocha.
 Jsou všechny sklenice ze tří bočních polic špinavé? Žádný problém: nalevo od přihrádky na led najdete dřez s otočnou baterií na teplou a studenou vodu. Vodovodní přípojka má průměr ½“, pro odtok je k dispozici plastová přípojka. Nebo použijte praktickou myčku na sklo přímo před dřezem.
 Koktejlový pult je vyroben z potravinářské ušlechtilé oceli. Hladké povrchy se snadno čistí, i když jsou ulepené od alkoholu nebo sirupu. Tímto způsobem dosáhnete ve svém baru vždy příjemného a hygienicky nezávadného dojmu, který vaši zákazníci ocení. Aby bylo okolí chráněno před stříkající vodou, je pult opatřen lemováním. A 8 nastavitelných nožiček se stará o stabilitu. Ať už u tanečního parketu nebo v baru na rohu, váš personál si koktejlový pult zamiluje a vaši hosté si zamilují podáváné nápoje!