B-zboží Židle – sada 2 ks – až 150 kg – plocha sedadla 460 x 500 mm – Bílá

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu:... více informací »
B-zboží Židle - sada 2 ks - až 150 kg - plocha sedadla 460 x 500 mm - Bílá
4 399 Kč
DO OBCHODU »
Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu:...

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu: Na pohodlné židli od společnosti Fromm & Starck, která je expertem na vysoce kvalitní kancelářský nábytek, se můžete vždy a všude pohodlně usadit. Židle samozřejmě zvýší také útulnost vaší kuchyně nebo balkonu.
zatížitelnost – konstrukce unese hmotnost až 150 kg
univerzálnost – perfektní sklopná židle do kavárny, čekárny, kanceláře nebo domů
pohodlí – ergonomicky tvarovaná židle se sedákem o rozměrech 460 x 500 mm pro pohodlné sezení
snadná údržba – materiály jako plast a dřevo se snadno čistí
stylovost – elegantní a nadčasový design Tento nejprodávanější produkt lze sehnat aktuálně tu v populární kategorii zboží z druhé ruky. Připravili jsme parádní výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další prověřené kousky od značky Fromm & Starck. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Fromm & Starck dodává skvělé výrobky. za překvapivě výhodnou cenu.

Tento akční a ve slevě kus B-zboží Židle - sada 2 ks - až 150 kg - plocha sedadla 460 x 500 mm - Bílá od naší známé značky Fromm & Starck snadno můžete získat právě v akci. Nabídka již od 4 399 Kč.