B-zboží Židle – 2dílná sada – až 150 kg – sedák 50 x 47 cm – bílá

Dokonalá židle do restaurace, kavárny nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu: na pohodlné... více informací »
B-zboží Židle - 2dílná sada - až 150 kg - sedák 50 x 47 cm - bílá
1 999 Kč
DO OBCHODU »
Dokonalá židle do restaurace, kavárny nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu: na pohodlné...

Dokonalá židle do restaurace, kavárny nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu: na pohodlné židli STAR_SEAT_03 značky Fromm & Starck, expertů na vysoce kvalitní vybavení kanceláří, se sedí vždy a všude pohodlně. Židle samozřejmě zvýší také útulnost vaší kuchyně nebo balkonu.
zatížitelná – konstrukce unese hmotnost až 150 kg
univerzální – perfektní židle do kavárny, čekárny, kanceláře nebo domů
pohodlná – ergonomicky tvarovaná židle se sedákem 50 x 47 cm pro pohodlné sezení
snadná údržba – materiály jako plast a ocel se snadno čistí
stylová – elegantní a nadčasový design
Tento akční výrobek můžete nakoupit právě zde na našem webu v rubrice zboží z druhé ruky! Mrkněte na nové produkty z této kategorie za výborné peníze! Přední výrobce Fromm & Starck dodává vysoce kvalitní výrobky . Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další skvělé produkty značky Fromm & Starck. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kousek B-zboží Židle - 2dílná sada - až 150 kg - sedák 50 x 47 cm - bílá od kvalitní značky Fromm & Starck jde získat nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ve skvělé akci za 1 999 Kč.