B-zboží Židle – 2dílná sada – až 150 kg – sedák 40 x 38 cm – bílá

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu:... více informací »
B-zboží Židle - 2dílná sada - až 150 kg - sedák 40 x 38 cm - bílá
3 199 Kč
DO OBCHODU »
Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu:...

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu: na pohodlné židli STAR_SEAT_15 značky Fromm & Starck, expertů na vysoce kvalitní vybavení kanceláří, se sedí vždy a všude pohodlně. Židle samozřejmě zvýší také útulnost vaší kuchyně nebo balkonu.
zatížitelná – konstrukce unese hmotnost až 150 kg
univerzální – perfektní židle do kavárny, čekárny, kanceláře nebo domů
pohodlná – ergonomicky tvarovaná židle se sedákem o rozměrech 40 x 38 cm pro pohodlné sezení
snadná údržba – materiály jako plast a dřevo se snadno čistí
stylová – elegantní a nadčasový design
Tento akční a ve slevě produkt B-zboží Židle – 2dílná sada – až 150 kg – sedák 40 x 38 cm – bílá máte možnost koupit lehce na našich stránkách v sekci zboží z druhé ruky. Připravili jsme pro vás podobné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu!

Unikátní a žádaný produkt B-zboží Židle - 2dílná sada - až 150 kg - sedák 40 x 38 cm - bílá od známého dodavatele Fromm & Starck seženete aktuálně na webu za výprodejovou cenu. Zrovna nyní za cenu 3 199 Kč.