B-zboží Závěsný infračervený zářič – 1 500 W

Infračervený závěsný zářič pro cílený přenos tepla jak uvnitř, tak i venku Prodlužte si vaši zahradní party nebo grilovací... více informací »
B-zboží Závěsný infračervený zářič - 1 500 W
Značka: Uniprodo
2 199 Kč
DO OBCHODU »
Infračervený závěsný zářič pro cílený přenos tepla jak uvnitř, tak i venku Prodlužte si vaši zahradní party nebo grilovací...

Infračervený závěsný zářič pro cílený přenos tepla jak uvnitř, tak i venku Prodlužte si vaši zahradní party nebo grilovací sezónu se závěsným infračerveným zářičem od společnosti Uniprodo! A nezáleží na tom, zda uvnitř nebo venku: Tento výkonný zářič zajistí během krátké doby příjemné teploty, aniž by zbytečně zabíral odstavnou plochu. Tak se tento závěsný zářič hodí jak na malé terasy, jakož i do menších pouličních kavárniček, do garáží, stejně jako do dílen či skladovacích prostorů.

výkonné – díky infračervené technologii a 1 500 W rychle dosáhnete příjemného tepla
šetří místo – díky montáži na strop nejsou blokovány žádné odstavné plochy

stylové – moderní, kulatá ochrana v průmyslovém designu

praktické – zapínání a vypínání pomocí tažné šňůrky

bezpečné – ochranná mřížka zabraňuje dotyku s topným prvkem a třída ochrany IP34 umožňuje použití i pod širým nebem

Unikátní kus pořídíte přímo na našem webu v populární kategorii zboží z druhé ruky! Nyní koupíte skvělé produkty z této rubriky za výhodnou cenu! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte na více skvělých kousků značky Uniprodo. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek B-zboží Závěsný infračervený zářič - 1 500 W od předního výrobce Uniprodo získáte momentálně na webu ve výprodejové akci! Akční cena od 2 199 Kč.