B-zboží Zásobník na přísady – 102 l

Zásobník na přísady pro velké množství mouky, cukru nebo rýže Základní kuchyňské přísady by měly být k dispozici vždy,... více informací »
B-zboží Zásobník na přísady - 102 l
5 299 Kč
DO OBCHODU »
Zásobník na přísady pro velké množství mouky, cukru nebo rýže Základní kuchyňské přísady by měly být k dispozici vždy,...

Zásobník na přísady pro velké množství mouky, cukru nebo rýže Základní kuchyňské přísady by měly být k dispozici vždy, vlastně jich nikdy nemůže být dost. Mobilní zásobník na přísady RC-GFC98 značky společnosti Royal Catering se ideálně hodí pro vytváření zásob, ke kterým budete mít kdykoli přístup. Ať už denně zpracováváte rýži, mouku nebo cukr, v úložném zásobníku je dostatek místa pro suché suroviny všeho druhu.
prostorný – velká kapacita o objemu 102 l
všestranný – vhodný pro skladování suchých potravin, jako je mouka (68 kg), cukr (103 kg) nebo rýže
mobilní – díky čtyřem kolečkům lze zásobník snadno přepravovat
dokonalý přehled – průhledné víko, které lze snadno vysunout, vám ukazuje obsah na první pohled
příslušenství – praktická lopatka na vyjímání zboží, vždy připravená k použití na integrovaném držáku Hodně žádaný produkt můžete najít právě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice zboží z druhé ruky. Pořiďte si ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za extra cenu! U zákazníků oblíbená značka Royal Catering dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment. Však to vidíte sami. Náš sortiment je ale široký, mrkněte také na další skvělé produkty od značky Royal Catering. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt B-zboží Zásobník na přísady - 102 l od společnosti s úžasnou pověstí Royal Catering pohodlně seženete u nás nyní za extra cenu! Nyní nakoupíte za 5 299 Kč.