B-zboží Vyvalovačka těsta – Ø 14 až 29 cm – 2 válce – 0 až 5 mm – auto start

S rychlou rozvalovačkou těsta vyválíte pizzu během okamžiku! Ať už v pizzerii, pekárně nebo restauraci: univerzální... více informací »
B-zboží Vyvalovačka těsta - Ø 14 až 29 cm - 2 válce - 0 až 5 mm - auto start
20 990 Kč
DO OBCHODU »
S rychlou rozvalovačkou těsta vyválíte pizzu během okamžiku! Ať už v pizzerii, pekárně nebo restauraci: univerzální...

S rychlou rozvalovačkou těsta vyválíte pizzu během okamžiku! Ať už v pizzerii, pekárně nebo restauraci: univerzální vyvalovačka těsta RC-DRM310TG značky Royal Catering, expertů na vysoce kvalitní kuchyňské spotřebiče, je nepostradatelným pomocníkem pro rychlé vyvalování pizzy, chlebových placek, dortových korpusů, pita chleba a dalších kulatých výrobků z těsta. Zrychlete pracovní procesy ve své společnosti a ušetřete drahocenný čas i peníze se systémem LET IT ROLL.
všestrannost – vyvaluje 80 až 210 g těsta na pizzu, chlebovou placku, pita chleba, tarte flambée atd.
rychlost – průchod těsta strojem na výrobu pizzy o průměru od 14 do 29 cm trvá pouze 10 až 35 s
možnost nastavení – nastavitelná tloušťka těsta od 0 do 5 mm pro ultra tenké polotovary
Čidlo – Systém LET IT ROLL spouští válce automaticky po vložení hmoty těsta
snadná údržba – díky materiálům jako nerezová ocel a plast se vyvalovačka těsta snadno čistý a má dlouhou životnost
Nový produkt B-zboží Vyvalovačka těsta – Ø 14 až 29 cm – 2 válce – 0 máte možnost dostat snadno na našem webu v rubrice zboží z druhé ruky. Připravili jsme pro vás unikátní kousky z této kategorie za parádní cenu! Věhlasný výrobce Royal Catering má kvalitní produkty. To však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další kvalitní zboží od výrobce Royal Catering. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt B-zboží Vyvalovačka těsta - Ø 14 až 29 cm - 2 válce - 0 až 5 mm - auto start od známé kvalitní značky Royal Catering pohodlně dostanete online extra výhodně. Aktuálně v akci za 20 990 Kč.