B-zboží Vysavač na popel – 120 W – bez kabelu – SPCC – IPX0

Mobilní vysavač popela pro krby, kamna na dřevo nebo pelety a grily Vysavačem na popel značky ulsonix vyčistíte snadno a rychle... více informací »
B-zboží Vysavač na popel - 120 W - bez kabelu - SPCC - IPX0
Značka: ulsonix
3 099 Kč
DO OBCHODU »
Mobilní vysavač popela pro krby, kamna na dřevo nebo pelety a grily Vysavačem na popel značky ulsonix vyčistíte snadno a rychle...

Mobilní vysavač popela pro krby, kamna na dřevo nebo pelety a grily Vysavačem na popel značky ulsonix vyčistíte snadno a rychle krby, kamna a grily. Díky výkonu 120 W a podtlaku ≥7,3 kPa poskytuje tento vysoce výkonný vysavač popela vynikající výsledky – i v soukromém sektoru. Díky výkonnému 18 V akumulátoru je vysavač popela vhodný pro mobilní použití.
výkonný – silných 120 W a ≥7,3 kPa zaručuje spolehlivý výkon
mobilní – bezkabelový provoz díky výkonným, dobíjecím 18 V akumulátorům
dlouhá životnost – ocelové pouzdro s povrchovou úpravou je mimořádně robustní
spolehlivý – filtrační systém HEPA
prostorný – s objemem až 20 lNeodolatelný produkt B-zboží Vysavač na popel – 120 W – bez kabelu – SPCC – máte možnost najít rovněž tu na stránkách umístěný v rubrice zboží z druhé ruky! Prozkoumejte další produkty z naší sekce za nejlepší ceny!

Žádaný kousek B-zboží Vysavač na popel - 120 W - bez kabelu - SPCC - IPX0 od výrobce s dobrým jménem ulsonix pohodlně získáte u nás právě ve slevě! Akční cena již od 3 099 Kč.