B-zboží Vířič chlazených nápojů – 3 x 18 litrů

Vířič chlazených nápojů - 3 x 18 litrů Pomocí tohoto vířiče nápojů RCSD-54C výrobce Royal Catering je podávání chlazených... více informací »
B-zboží Vířič chlazených nápojů - 3 x 18 litrů
22 990 Kč
DO OBCHODU »
Vířič chlazených nápojů - 3 x 18 litrů Pomocí tohoto vířiče nápojů RCSD-54C výrobce Royal Catering je podávání chlazených...

Vířič chlazených nápojů – 3 x 18 litrů Pomocí tohoto vířiče nápojů RCSD-54C výrobce Royal Catering je podávání chlazených nápojů během horkých dní opravdovou hračkou – a nezáleží na tom, zda se jedná o smoothies, džusy nebo alkoholické nápoje. Tento vysoce kvalitní, průhledný vířič nápojů je vyroben pro gastronomické provozy tak, aby prezentoval všechny chlazené nápoje v tom nejlepším světle. Díky robustní konstrukci je vhodný především do snackbarů, kaváren, plážových barů či na různé festivaly. Protože se velice snadno používá a je vyroben z odolných a trvanlivých materiálů, hodí se bez problémů i pro použití v domácnostech.
velký celkový objem 54 litrů
propracovaný způsob směšování nápojů díky třem nádobám s čepovacími kohouty
servisní služby v rámci celé EU a 3letá záruka
vysoce robustní konstrukce umožňuje 8-12hodinové pracovní cykly
vyrobeno ze zdravotně nezávadného polykarbonátu bez BPA Často hledaný produkt B-zboží Vířič chlazených nápojů – 3 x 18 litrů můžete nakoupit jednoduše tu v oblíbené kategorii zboží z druhé ruky! Nyní najdete akční produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další prověřené kousky značky Royal Catering. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka Royal Catering dlouhodobě vyrábí prvotřídní produkty A to je teprve začátek.

Tento diskontní kousek B-zboží Vířič chlazených nápojů - 3 x 18 litrů od výrobce se skvělou pověstí Royal Catering máte možnost koupit právě teď u nás za outletovou cenu. Aktuálně za 22 990 Kč.