B-zboží Vibrační plošina – 53 x 37 cm – do 120 kg

Přebytečné kilogramy rychle setřesete na výkonné vibrační plošině Nezáleží na tom, zda chcete posílit spodní partie vašeho... více informací »
B-zboží Vibrační plošina - 53 x 37 cm - do 120 kg
Značka: Gymrex
7 999 Kč
DO OBCHODU »
Přebytečné kilogramy rychle setřesete na výkonné vibrační plošině Nezáleží na tom, zda chcete posílit spodní partie vašeho...

Přebytečné kilogramy rychle setřesete na výkonné vibrační plošině Nezáleží na tom, zda chcete posílit spodní partie vašeho svalstva, shodit přebytečné kilogramy či pouze uvolnit celé tělo: Vibrační plošina GR-MG39 od společnosti Gymrex, která se specializuje na sport & zdraví, udělá již za 15 min skutečné zázraky! Její kmitání podporuje prokrvení a pomáhá dokonce i proti celulitidě. Díky úzkému spojení mezi svalstvem a mozkem se při cvičení uvolňují hormonální látky, které mají kladný účinek na celkový oběh.
efektivní – ke stimulaci svalstva břicha, stehen a hýždí
nastavitelná – výběr ze 180 rychlostí a tří tréninkových programů
prostorná – mnoho cvičení je umožněno díky 53 x 37 cm velké cvičební ploše
univerzální – dva elastické expandéry pro současné procvičování horní poloviny těla
intuitivní – LED displej s ovládacím panelem a audio zdířkou 3,5 mm, kam si můžete připojit váš MP3 přehrávač nebo chytrý telefon

Ve slevě tento výrobek B-zboží Vibrační plošina - 53 x 37 cm - do 120 kg od skvělého a známého výrobce Gymrex můžete dostat zrovna v akci. Cena od 7 999 Kč.