B-zboží Velký slunečník – vínový – obdélníkový – 200 x 300 cm – s náklonem

Velký slunečník - vínový - obdélníkový - 200 x 300 cm - s náklonem Velký slunečník poskytuje v létě hostům ochranu proti... více informací »
B-zboží Velký slunečník - vínový - obdélníkový - 200 x 300 cm - s náklonem
Značka: Uniprodo
1 499 Kč
DO OBCHODU »
Velký slunečník - vínový - obdélníkový - 200 x 300 cm - s náklonem Velký slunečník poskytuje v létě hostům ochranu proti...

Velký slunečník – vínový – obdélníkový – 200 x 300 cm – s náklonem Velký slunečník poskytuje v létě hostům ochranu proti teplu a UV záření při odpočinku na terasách, tržištích, pivních zahrádkách nebo zahrádkách kaváren. Dokonce Vaše návštěvníky ochrání i během dešťové přeháňky – pod tímto stabilním, ale zároveň prostorově úsporným slunečníkem zůstanou vždy v suchu a bezpečí. Slunečníky do zahrady, na terasu nebo balkon, které jsou součástí sortimentu gastronomického vybavení a hotelových potřeb výrobce Uniprodo, vynikají vysokou kvalitou, moderním designem a dlouhou životností.
stínidlo z odolného polyesteru o gramáži 180 g/m2 poskytuje stín po mnoho let
bezpečná ochrana proti UV záření díky UV filtru UPF 50+
díky rozměrům 200 x 300 cm zajistí velkou stinnou plochu
lehký díky hliníkové tyči a přesto stabilní díky zabudované ochraně proti větru
pohodlné otevírání a zavírání pomocí kličky
nepromokavý materiál blokuje déšť i nečistotyDiskontní produkt B-zboží Velký slunečník – vínový – obdélníkový – 200 x 300 cm – s náklonem máte možnost sehnat také na našem webu umístěný v rubrice zboží z druhé ruky! Nyní koupíte parádní produkty z této populární kategorie za super ceny.

Tento vynikající produkt B-zboží Velký slunečník - vínový - obdélníkový - 200 x 300 cm - s náklonem od skvělé a známé značky Uniprodo máte možnost nakoupit právě zde za extra cenu! V současnosti za 1 499 Kč.