B-zboží Vakuovačka – šířka sáčku: 31 cm – Royal Catering – 16 l/min – 0,9 bar

Čisté a dlouhé skladování potravin díky kompaktní vakuovačce z ušlechtilé oceli Chraňte své jídlo a prodlužte jeho... více informací »
B-zboží Vakuovačka - šířka sáčku: 31 cm - Royal Catering - 16 l/min - 0
5 799 Kč
DO OBCHODU »
Čisté a dlouhé skladování potravin díky kompaktní vakuovačce z ušlechtilé oceli Chraňte své jídlo a prodlužte jeho...

Čisté a dlouhé skladování potravin díky kompaktní vakuovačce z ušlechtilé oceli Chraňte své jídlo a prodlužte jeho trvanlivost pomocí vakuovačky RCVG-41 značky Royal Catering z kategorie potřeb pro gastronomii. Vzduchotěsně skladované maso, zelenina, byliny a také omáčky si dlouhodobě uchovávají svoji čerstvost. Současně představují základ, se kterým můžete po dlouhou dobu připravovat chutné pokrmy v restauracích, hotelech nebo při společenských události v rámci cateringu. Vakuové skladování potravin či jiných produktů jako je kosmetika nebo elektronické součástky šetří prostor a chrání je bezpečně před prachem a nečistotami.
výkon –rychlé vakuování díky výkonu 580 W a vestavěnému dvojitému čerpadlu
univerzálnost – všestranné použití pro potraviny, kosmetiku, elektronické součástky a další výrobky
efektivní a mobilní – kompaktní přístroj pracuje s rychlostí vakuování 16 l/ min
velkorysost – zařízení pro svařování fólií uzavírá fóliové sáčky o maximální velikosti 31 cm
uživatelská přívětivost – touchpad s LED displejem pro snazší ovládáníTento diskontní produkt jde koupit taky na našem webu v oblíbené kategorii zboží z druhé ruky! Nyní můžete koupit akční produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý dodavatel Royal Catering nabízí skvělé výrobky.

Ve slevě produkt B-zboží Vakuovačka - šířka sáčku: 31 cm - Royal Catering - 16 l/min - 0,9 bar pocházející od značky Royal Catering k dostání ještě dnes za mimořádně nízkou cenu! Akční ceny od 5 799 Kč.