B-zboží Váha s výpočtem ceny – cejchovaná – 30 kg – duální LCD

Cejchovaná váha s výpočtem ceny s oboustranným LCD displejem Cejchovaná váha s výpočtem ceny BE2TA028X035030-B1 poskytuje... více informací »
B-zboží Váha s výpočtem ceny - cejchovaná - 30 kg - duální LCD
Značka: TEM
7 199 Kč
DO OBCHODU »
Cejchovaná váha s výpočtem ceny s oboustranným LCD displejem Cejchovaná váha s výpočtem ceny BE2TA028X035030-B1 poskytuje...

Cejchovaná váha s výpočtem ceny s oboustranným LCD displejem Cejchovaná váha s výpočtem ceny BE2TA028X035030-B1 poskytuje mimořádně přesné výsledky měření, má maximální kapacitu vážení 30 kg a odpovídá třídě přesnosti III obchodní váhy. Váha se výtečně hodí pro práci ve Vaší prodejně, lékárně, čajovně, stejně jako v potravinářství nebo jiných oblastech, kde se provádí kontrola hmotnosti produktů.
připravena k okamžitému použití – cejchovaná, kalibrovaná a schválená pro obchodní vážení
přesná – přesnost vážení třídy III obchodní váhy při max. 30 kg
jasně odečitatelná – moderní duální LCD displej s podsvícení pozadí a 15 mm vysokými číslicemi
vytrvalá – dlouhý provoz akumulátoru až 100 hodin nebo síťový napáječ
rozhraní – RS 232 (kabel je součástí dodávky) a protokoly: DIALOG 06, TEM, TISA, DELTA
Zlevněný produkt B-zboží Váha s výpočtem ceny – cejchovaná – 30 kg – duální LCD najdete zrovna na webu v sekci zboží z druhé ruky. Nyní koupíte akční produkty z této známé sekce za výborné peníze! Možná hledáte něco jiného, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další skvělé kousky značky TEM. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel TEM dlouhodobě dodává velmi kvalitní zboží. Přesvědčte se!

Výjimečný výrobek B-zboží Váha s výpočtem ceny - cejchovaná - 30 kg - duální LCD originál od značky TEM jednoduše získáte ještě dnes za výborné peníze! Nyní pořídíte jen za 7 199 Kč.