B-zboží Vaflovač – tvar srdce – 1 500 W

Horké pochoutky ve tvaru srdce ze sortimentu potřeb pro gastronomii Čerstvé a křupavé vafle rychle a snadno! Pomocí vaflovače... více informací »
B-zboží Vaflovač - tvar srdce - 1 500 W
5 799 Kč
DO OBCHODU »
Horké pochoutky ve tvaru srdce ze sortimentu potřeb pro gastronomii Čerstvé a křupavé vafle rychle a snadno! Pomocí vaflovače...

Horké pochoutky ve tvaru srdce ze sortimentu potřeb pro gastronomii Čerstvé a křupavé vafle rychle a snadno! Pomocí vaflovače RC-WMR01 značky Royal Catering vnesete vůni čerstvě upečených vaflí přímo do vaší kavárny nebo restaurace a zcela okouzlíte své hosty čerstvými a dozlatova propečenými vaflemi. Ať jste pro sladkou variantu s čokoládou a ovocem nebo pro slanou s čerstvými bylinkami a šunkou – tento vaflovač umožňuje podávat během chvíle lahodné vafle o velikosti 233 X 233 mm v různých variantách. Vše, co potřebujete pro každodenní potřeby pro trh a nejen to, naleznete u značky royal_catering!
profesionální – ideální do restaurací, stánků, kaváren nebo na vánoční trhy
rychlý – díky výkonu 1 500 W
jednoduchý – plně automatický termostat v teplotním rozsahu 50 – 300 °C a časovač v časovém rozmezí 0 – 5 min
bezpečný – izolovaná rukojeť a protiskluzové nožičky pro bezúdržbové použití
dlouhá životnost – díky pečící desce z ušlechtilé oceli
Často hledaný produkt B-zboží Vaflovač – tvar srdce – 1 500 můžete dostat ještě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice zboží z druhé ruky! Nyní pořídíte vyjímečné produkty z této kategorie za super peníze. Přední výrobce Royal Catering pro vás vyrábí vysoce kvalitní výrobky. U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Royal Catering. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kus B-zboží Vaflovač - tvar srdce - 1 500 W od značky se zárukou kvality Royal Catering jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď za příznivou cenu. Výhodně za 5 799 Kč.