B-zboží Svářečka na hliník – TIG AC/DC – 200 A – digitální – MMA – Puls

Svářečka na hliník s AC/DC pro TIG a elektrodové svařování S digitálním svařovacím strojem na hliník S-ALU 200 od Stamos... více informací »
B-zboží Svářečka na hliník - TIG AC/DC - 200 A - digitální - MMA - Puls
17 990 Kč
Zboží momentálně není skladem nebo je vyprodáno.
Skladovou dostupnost můžete jednoduše ověřit v e-shopu.
ZKONTROLOVAT V E-SHOPU

Svářečka na hliník s AC/DC pro TIG a elektrodové svařování S digitálním svařovacím strojem na hliník S-ALU 200 od Stamos Power² je svařování TIG stejnosměrným (DC) a střídavým proudem (AC) jednodušší než kdy dříve. Na přehledném ovládacím panelu můžete přesně nastavit všechny svařovací parametry a hodnoty. Moderní IGBT invertor usnadňuje přepínání mezi metodami svařování TIG DC, TIG AC a MMA, což vám umožní svařovat proudem až 200 A pro většinu kovů a za různých podmínek.
výkon – svařování pomocí metod MIG/MAG, TIG Liftarc a MMA do 200 A
preciznost – ideální pro hliník díky TIG AC a pulzním funkcím
flexibilita – rozsáhlé možnosti svařování s TIG AC/DC, MMA AC/DC a funkcí Puls
moderní technologie – IGBT invertor s funkcí 2T/4T a vysokofrekvenčním zapalováním
přehlednost – digitální ovládací panel s otočným ovládáním a LED displejem Tento neodolatelný produkt je k dispozici bezprostředně tu na webu zařazený v sekci zboží z druhé ruky! Připravili jsme zlevněné produkty ze zmíněné kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další skvělé produkty od dodavatele Stamos Power ². Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.