B-zboží Stůl – trojhranný – 80 x 80 cm – bílý

Trojhranný stůl pro různé druhy použití Ať již v kavárně, kanceláři, v prostorech, kde se podává snídaně nebo u Vás doma:... více informací »
B-zboží Stůl - trojhranný - 80 x 80 cm - bílý
3 699 Kč
DO OBCHODU »
Trojhranný stůl pro různé druhy použití Ať již v kavárně, kanceláři, v prostorech, kde se podává snídaně nebo u Vás doma:...

Trojhranný stůl pro různé druhy použití Ať již v kavárně, kanceláři, v prostorech, kde se podává snídaně nebo u Vás doma: Univerzální stůl STAR_DESK_11 od společnosti Fromm & Starck, která se specializuje na kvalitní vybavení pro Váš gastronomický provoz, prosvětlí svým stylovým designem každý prostor! Využijte tento nadčasový moderní stůl ke stolování, psaní, na kutilské práce, na home office nebo jako servírovací stolek.
prostorný – 80 x 80 cm velká deska stolu pro univerzální využití, jako je stolování, psaní, na kutilské práce, home office apod.
stabilní – konstrukci je možné zatížit až do 100 kg
univerzální – k použití v bistrech, jídelnách, kancelářích, v prostorech, kde se podává snídaně nebo doma
s ochranou – nastavitelné nohy s gumovou ochranou k zajištění stability a jako ochrana před poškrabáním
jednoduchý – stůl se smontuje velmi rychle a snadno se také udržuje a čistí

Oblíbený a akční výrobek B-zboží Stůl - trojhranný - 80 x 80 cm - bílý od dodavatele s dlouholetou historií Fromm & Starck máte možnost dostat teď za outletovou cenu. V akci od 3 699 Kč.