B-zboží Strojek na nudle – 18 cm – 1 až 14 mm – elektrický

Čerstvé těstoviny hotové během chvilky pomocí skvělého strojku na nudle A je zcela jedno, zda je budete připravovat v restauraci,... více informací »
B-zboží Strojek na nudle - 18 cm - 1 až 14 mm - elektrický
6 999 Kč
DO OBCHODU »
Čerstvé těstoviny hotové během chvilky pomocí skvělého strojku na nudle A je zcela jedno, zda je budete připravovat v restauraci,...

Čerstvé těstoviny hotové během chvilky pomocí skvělého strojku na nudle A je zcela jedno, zda je budete připravovat v restauraci, bistru nebo u Vás doma v kuchyni: Tento univerzální strojek na nudle RC- EPM180 od společnosti Royal Catering, která se specializuje na kvalitní kuchyňské vybavení, je skvělým pomocníkem při rychlé přípravě různých druhů těstovin. Urychlete pracovní procesy ve Vašem podniku a šetřete tak čas i peníze.
mnohostranné použití – navíjí a řeze různé šířky nudlí od 3 do 9 mm a vyrábí čerstvé tagliatelle, fettuccine a tagliolini
nastavitelný – síla těsta je nastavitelná od 1 do 14 mm
elektrický pohon – efektivní výrobu nudlí zajišťuje 550 W silný elektomotor
ušlechtilá ocel – vysoce kvalitní plášť je odolný vůči rzi a korozi
snadné na údržbu – velice odolné a snadno udržovatelné materiály
Tento žádaný produkt B-zboží Strojek na nudle – 18 je k dostání teď na stránkách v kategorii zboží z druhé ruky! Najděte si jiné kousky z této oblíbené kategorie v bezva akci.

Zajímavý produkt B-zboží Strojek na nudle - 18 cm - 1 až 14 mm - elektrický od výrobce se skvělou pověstí Royal Catering pohodlně seženete aktuálně za rozumné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 6 999 Kč.