B-zboží Stroj na popcorn s vozíkem – retro design – černý

Stroj na popcorn RCPW-16.2 od Royal Catering je určen především na profesionální použití a ihned upoutá pozornost svým designem,... více informací »
B-zboží Stroj na popcorn s vozíkem - retro design - černý
17 990 Kč
DO OBCHODU »
Stroj na popcorn RCPW-16.2 od Royal Catering je určen především na profesionální použití a ihned upoutá pozornost svým designem,...

Stroj na popcorn RCPW-16.2 od Royal Catering je určen především na profesionální použití a ihned upoutá pozornost svým designem, ať ho používáte kdekoliv. Zaujme nejen svou vyhřívanou deskou na dně a výkoným topným elementem, ale také svým speciálním americkým designem. Se strojem v jednoduché černé barvě a americkým retro designem se budete odlišovat od většiny a nadchnete nejenom milovníky popcornu.
Americký design
výkon – až 5 kg popcornu za hodinu díky 1 600 W
rychlá příprava – s nádobou o rozměrech 18,5 x 5,8 cm a s možností přípravy 150 g kukuřice na jeden průchod připravíte popcorn velice rychle
bezpečnost provozu – teflonový povlak, míchací systém a ochrana proti přehřátí
pohodlná práce za všech okolností díky osvětlení
snadné čištění – díky konstrukci z nerezové oceli a promyšlenému designu
Hrnec s teflonovou vrstvou
Vyhřívaná základová deska
Jednoduchá obsluha a čištění
Vč. lopatky na popcorn a odměrkyTento skvělý produkt B-zboží Stroj na popcorn s vozíkem – retro design – černý je k dostání ještě tady na našich stránkách ve známé rubrice zboží z druhé ruky! Vyberte si nové kousky z této sekce za super ceny. Přední výrobce Royal Catering pro své zákazníky prodává kvalitní zboží za super cenu! Nakupujte, dokud je zboží sladem. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více. Mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele Royal Catering. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt B-zboží Stroj na popcorn s vozíkem - retro design - černý od spolehlivého výrobce Royal Catering máte možnost sehnat momentálně na našich stránkách za příznivou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 17 990 Kč.