B-zboží Skládací židle – 180 kg – Royal Catering – plocha pro sezení 40 x 38 cm – bílá

Více možností sezení se skládací židlí značky Royal Catering Očekáváte na své akci více návštěvníků, než umožňují... více informací »
B-zboží Skládací židle - 180 kg - Royal Catering - plocha pro sezení 40 x 38 cm - bílá
1 899 Kč
DO OBCHODU »
Více možností sezení se skládací židlí značky Royal Catering Očekáváte na své akci více návštěvníků, než umožňují...

Více možností sezení se skládací židlí značky Royal Catering Očekáváte na své akci více návštěvníků, než umožňují standardní kapacity, nebo chcete svým hostům nabídnout místo na sezení v exteriéru? Pak je skládací židle RC-FC_3 značky Royal Catering, odborníků na potřeby pro gastronomii, ideální volbou! Komfortní skládací židle poskytuje místo pro sezení kdykoli a kdekoli. Židle však také najde využití u vás doma na balkóně.
robustní konstrukce – použité materiály, jako je ocel a polyethylen, jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití
nosnost – stabilní konstrukce unese hmotnost do 180 kg
funkčnost – snadno se montuje a demontuje a šetří místo
flexibilita – ideální pro akce, kde je potřeba zvýšit počet sedadel
komfort – velká sedací plocha 40 x 38 cm nabízí pohodlné sezení
Oblíbený výrobek můžete pořídit také tu na našem webu v rubrice zboží z druhé ruky! Nyní můžete získat akční zboží z této populární sekce za výborné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další vybrané kousky od dodavatele Royal Catering. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Royal Catering dlouhodobě nabízí kvalitní výrobky..

Unikátní výrobek B-zboží Skládací židle - 180 kg - Royal Catering - plocha pro sezení 40 x 38 cm - bílá od výrobce se skvělou pověstí Royal Catering pohodlně nakoupíte na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu! Produkt momentálně prodáváme za 1 899 Kč.