B-zboží Skládací židle – 180 kg – Royal Catering – plocha pro sezení 40 x 38 cm – černá

Více možností sezení se skládací židlí značky Royal Catering Očekáváte na své akci více návštěvníků, než umožňují... více informací »
B-zboží Skládací židle - 180 kg - Royal Catering - plocha pro sezení 40 x 38 cm - černá
1 999 Kč
DO OBCHODU »
Více možností sezení se skládací židlí značky Royal Catering Očekáváte na své akci více návštěvníků, než umožňují...

Více možností sezení se skládací židlí značky Royal Catering Očekáváte na své akci více návštěvníků, než umožňují standardní kapacity, nebo chcete svým hostům nabídnout místo na sezení v exteriéru? Pak je skládací židle RC-FC_4 značky Royal Catering, odborníků na potřeby pro gastronomii, ideální volbou! Komfortní skládací židle poskytuje místo pro sezení kdykoli a kdekoli. Židle však také najde využití u vás doma na balkóně.
robustní konstrukce – použité materiály, jako je ocel a polyethylen, jsou ideální pro vnitřní i venkovní použití
nosnost – stabilní konstrukce unese hmotnost do 180 kg
funkčnost – snadno se montuje a demontuje a šetří místo
flexibilita – ideální pro akce, kde je potřeba zvýšit počet sedadel
komfort – velká sedací plocha 40 x 38 cm nabízí pohodlné sezení Unikátní a oblíbený kousek B-zboží Skládací židle – 180 kg – Royal Catering – plocha pro sezení 40 x 38 cm – černá můžete nakoupit nyní tady a teď na našem webu umístěný v kategorii zboží z druhé ruky! Nyní můžete koupit ještě další kusy z této oblíbené sekce ve slevě. Známý dodavatel Royal Catering dlouhodobě dodává prvotřídní produkty za báječné ceny. Nabídka platí do vyprodání zásob! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce totiž najdete více produktů od značky Royal Catering. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Výjimečný kousek B-zboží Skládací židle - 180 kg - Royal Catering - plocha pro sezení 40 x 38 cm - černá od známé společnosti Royal Catering získáte zrovna výhodně! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 999 Kč.