B-zboží Skládací stůl – 1 830 x 750 x 740 mm – Royal Catering – 150 kg – interiér/exteriér – Černá

Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o... více informací »
B-zboží Skládací stůl - 1 830 x 750 x 740 mm - Royal Catering - 150 kg - interiér/exteriér - Černá
2 599 Kč
DO OBCHODU »
Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o...

Flexibilní, odolný vůči povětrnostním vlivům a robustní – prostorný skládací stůl pro vydařené oslavy! Ať už jde o zahradní slavnost, stánek na bleším trhu nebo svatbu uvnitř i venku: Skládací stůl RC-FT_3 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering lze rychle sestavit a nabízí dostatek prostoru pro servírování pokrmů, prezentaci nebo oslavu. S nosností 150 kg unese skládací stůl jak těžké servírovací tácy a nádoby, tak i oslavujicí hosty. Po použití jej lze rychle vyčistit, snadno sklopit a uložit, abyste ušetřili místo až do dalšího večírku.
flexibilita – skládací a odolný proti povětrnostním vlivům pro nejrůznější události a příležitosti
odolnost – s nosností do 150 kg je vhodný i pro nejtěžší servírovací tácy nebo Chafing dish
spousta prostoru – s rozměry 1 830 x 750 x 740 mm nabízí dostatek prostoru pro servírování pokrmů nebo pro oslavu
jednoduché použití – nekomplikované sestavení nebo složení a snadné skladování a přeprava
dlouhá životnost – díky robustní a hladké desce z polyethylenu a stabilnímu ocelovému rámu Tento unikátní produkt B-zboží Skládací stůl – 1 830 x 750 x 740 mm – Royal Catering – 150 kg – interiér/exteriér – Černá pořídíte v pohodě tady u nás zařazený v sekci zboží z druhé ruky! Nyní můžete získat vyjímečné výrobky z této oblíbené sekce za parádní cenu.

Tento kvalitní a žádaný produkt B-zboží Skládací stůl - 1 830 x 750 x 740 mm - Royal Catering - 150 kg - interiér/exteriér - Černá od výrobce s mnohaletou tradicí Royal Catering jednoduše získáte tady a teď trvale výhodně. V akci za cenu 2 599 Kč.