B-zboží Saunová kamna – 8 kW – 30 až 110 °C

Stylová saunová kamna elektrická vyhřívají výkonem 8 kW! Elektrická saunová kamna UNI_SAUNA_G8.0KW z kategorie doplňků do sauny... více informací »
B-zboží Saunová kamna - 8 kW - 30 až 110 °C
Značka: Uniprodo
4 999 Kč
DO OBCHODU »
Stylová saunová kamna elektrická vyhřívají výkonem 8 kW! Elektrická saunová kamna UNI_SAUNA_G8.0KW z kategorie doplňků do sauny...

Stylová saunová kamna elektrická vyhřívají výkonem 8 kW! Elektrická saunová kamna UNI_SAUNA_G8.0KW z kategorie doplňků do sauny jsou díky silnému výkonu 8 kW ideální pro suché sauny velikosti 8 až 12 m³. V případě potřeby lze tento robustní přístroj snadno namontovat na zeď.
výkonná – výkon 8 kW
snadné použití – jednoduchá instalace a ovládání
rychlá – zahřívají až na 110 °C
trvanlivá – odolný a vodotěsný materiál
mobilní – přenosná konstrukce Tento kvalitní kus B-zboží Saunová kamna – 8 kW – 30 až 110 pořídíte bez problémů tady na webu umístěný v rubrice zboží z druhé ruky. Nyní si můžete pořídit ještě ostatní zboží z této kategorie za výborné peníze. Dodavatel Uniprodo prodává kvalitní sortiment.

Unikátní kus B-zboží Saunová kamna - 8 kW - 30 až 110 °C od výrobce s dobrým jménem Uniprodo pohodlně dostanete tady teď pořád výhodně! Aktuálně v akci za 4 999 Kč.