B-zboží Sada 5 židlí – sada 5 ks – až 150 kg – plocha sedadla 540 x 430 mm – Černá

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu:... více informací »
B-zboží Sada 5 židlí - sada 5 ks - až 150 kg - plocha sedadla 540 x 430 mm - Černá
4 899 Kč
DO OBCHODU »
Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu:...

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu: Na pohodlné židli od společnosti Fromm & Starck, která je expertem na vysoce kvalitní kancelářský nábytek, se můžete vždy a všude pohodlně usadit. Židle samozřejmě zvýší také útulnost vaší kuchyně nebo balkonu.
zatížitelnost – konstrukce unese hmotnost až 150 kg
univerzálnost – perfektní sklopná židle do kavárny, čekárny, kanceláře nebo domů
pohodlí – ergonomicky tvarovaná židle se sedákem o rozměrech 540 x 430 mm pro pohodlné sezení
snadná údržba – materiály jako plast a ocel se snadno čistí
stylovost – elegantní a nadčasový design Povedený produkt B-zboží Sada 5 židlí – sada 5 ks – až 150 kg – plocha sedadla 540 x 430 mm – Černá jde získat v pohodě na našich stránkách zařazený v sekci zboží z druhé ruky. Nyní můžete získat ostatní zboží z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel Fromm & Starck pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento zlevněný výrobek B-zboží Sada 5 židlí - sada 5 ks - až 150 kg - plocha sedadla 540 x 430 mm - Černá od známé společnosti Fromm & Starck je k sehnání momentálně na webu za skvělou cenu. Nabídka od 4 899 Kč.