B-zboží Sada 4 židlí – sada 4 ks – až 150 kg – plocha sedadla 450 x 440 mm – Černá

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu:... více informací »
B-zboží Sada 4 židlí - sada 4 ks - až 150 kg - plocha sedadla 450 x 440 mm - Černá
5 399 Kč
DO OBCHODU »
Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu:...

Dokonalá židle do restaurace, kavárny kanceláře nebo čekárny Ať už chcete vybavit restauraci, bistro, kancelář nebo čekárnu: Na pohodlné židli od společnosti Fromm & Starck, která je expertem na vysoce kvalitní kancelářský nábytek, se můžete vždy a všude pohodlně usadit. Židle samozřejmě zvýší také útulnost vaší kuchyně nebo balkonu.
zatížitelnost – konstrukce unese hmotnost až 150 kg
univerzálnost – perfektní židle do kavárny, čekárny, kanceláře nebo domů
pohodlí – ergonomicky tvarovaná židle se sedákem 450 x 440 mm pro pohodlné sezení
snadná údržba – materiály jako plast (PP) a dřevo se snadno čistí
stylová – elegantní a nadčasový designZcela unikátní produkt je k dispozici ještě tady na našem webu v sekci zboží z druhé ruky! Nyní pořídíte vyjímečné produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce Fromm & Starck. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt B-zboží Sada 4 židlí - sada 4 ks - až 150 kg - plocha sedadla 450 x 440 mm - Černá od skvělého a známého výrobce Fromm & Starck jednoduše seženete u nás za nejnižší cenu! Za bezkonkureční cenu 5 399 Kč.