B-zboží Rotační laser se stativem a kufříkem – 25 m

Rotační laser pomáhá při vyrovnávání stavebních objektů či obkladů a dlažeb Samonivelační rotační laser SBS-LL-360 má... více informací »
B-zboží Rotační laser se stativem a kufříkem - 25 m
3 599 Kč
DO OBCHODU »
Rotační laser pomáhá při vyrovnávání stavebních objektů či obkladů a dlažeb Samonivelační rotační laser SBS-LL-360 má...

Rotační laser pomáhá při vyrovnávání stavebních objektů či obkladů a dlažeb Samonivelační rotační laser SBS-LL-360 má vše, co potřebujete pro přesné zarovnání, značení nebo připevnění. Rovněž nalezne uplatnění na stavbách, při připevňování motivů na fasády a především při interiérových dokončovacích pracích. Zejména při pokládání obkladů a dlažby v kuchyni nebo v koupelně jsou potřeba přesné orientační linie, aby byly dlaždice umístěny rovně a přesně. Laserové linie jsou vždy kolmé a křížový laser se během několika málo sekund sám niveluje. Steinberg Systems, Váš partner pro průmyslové potřeby a měřicí techniku, Vám tímto měřicím zařízením nabízí vysoce kvalitní produkt, který dlouhodobě poskytuje spolehlivé výsledky měření.
mobilní – samonivelační rotační laser se stativem a kufříkem
velký měřicí rozsah – až do vzdálenosti 25 m
přesný – vysoká přesnost měření ±3 mm na 10 m
automatický – nivelační / kompenzační rozsah: 2°
praktický – snadné umístění do horizontální a vertikální polohy

Levný produkt B-zboží Rotační laser se stativem a kufříkem - 25 m od společnosti s dlouholetou tradicí Steinberg Systems máte možnost nakoupit právě teď v naší nabídce za příznivou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 3 599 Kč.