B-zboží Rotační laser s kufříkem – 25 m

Rotační laser pomáhá při vyrovnávání stavebních objektů či obkladů a dlažeb Samonivelační rotační laser SBS-LL-15 má... více informací »
B-zboží Rotační laser s kufříkem - 25 m
1 899 Kč
DO OBCHODU »
Rotační laser pomáhá při vyrovnávání stavebních objektů či obkladů a dlažeb Samonivelační rotační laser SBS-LL-15 má...

Rotační laser pomáhá při vyrovnávání stavebních objektů či obkladů a dlažeb Samonivelační rotační laser SBS-LL-15 má vše, co potřebujete pro přesné zarovnání, značení nebo připevnění. Rovněž nalezne uplatnění na stavbách, při připevňování motivů na fasády a především při interiérových dokončovacích pracích. Zejména při pokládání obkladů a dlažby v kuchyni nebo v koupelně jsou potřeba přesné linie, aby byly dlaždice umístěny rovně a přesně. Naprosto rovné laserové linie jsou vždy kolmé a křížový laser se během několika sekund sám niveluje. Steinberg Systems, Váš partner pro průmyslové potřeby a měřicí techniku, Vám tímto měřicím zařízením nabízí vysoce kvalitní produkt, který dlouhodobě poskytuje spolehlivé výsledky měření.
mobilní – samonivelační rotační laser se třemi nožkami a přepravním kufříkem
velký měřicí rozsah – až do vzdálenosti 25 m v okruhu 360°
přesný – vysoká přesnost měření ±1 mm na 5 m
praktický – snadné umístění do horizontální a vertikální polohy
univerzální – pro poloprofesionální použití

Unikátní produkt B-zboží Rotační laser s kufříkem - 25 m od odblíbeného výrobce Steinberg Systems jde sehnat zrovna dneska skutečně levně! Nyní za 1 899 Kč.