B-zboží Pultový mrazák – 355 l

Pultový mrazák - 355 l Pultový mrazák RCFZ-355 výrobce Royal Catering nabízí moderní řešení pro zamrazení a uchovávání... více informací »
B-zboží Pultový mrazák - 355 l
25 990 Kč
DO OBCHODU »
Pultový mrazák - 355 l Pultový mrazák RCFZ-355 výrobce Royal Catering nabízí moderní řešení pro zamrazení a uchovávání...

Pultový mrazák – 355 l Pultový mrazák RCFZ-355 výrobce Royal Catering nabízí moderní řešení pro zamrazení a uchovávání potravin ve velkých množstvích. Mrazák je vybaven termostatem, vnitřním osvětlením a uzamykatelnými posuvnými dveřmi, a nachází tak pevné místo v profesionální gastronomii, například ve fast foodech, rychlých občerstveních, hotelových kuchyních nebo cateringových službách. Také kostky ledu pro potřeby baru nebo osvěžující zmrzliny, přehledně uložené v tomto mrazáku, přijdou v teplém ročním období jistě vhod.
díky objemu 355 litrů dostatek místa pro mražené potraviny nebo led
ekologické chladivo R290 chrání ozonovou vrstvu a mírní oteplování klimatu
čtyři velké oddělovací koše pro dobré urovnání potravin
sedm různých teplotních stupňů
bezpečně uzamykatelné posuvné dveře
robustní skříň s vnitřním prostorem z hliníku
Velmi prodávaný produkt B-zboží Pultový mrazák – máte možnost získat ještě tu na našem webu ve známé rubrice zboží z druhé ruky! Nyní získáte parádní produkty z této známé rubriky za super peníze. U zákazníků oblíbený výrobce Royal Catering vyrábí skvělé zboží Nakupujte výhoděn u nás. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží značky Royal Catering. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt B-zboží Pultový mrazák - 355 l od společnosti s předním postavením na trhu Royal Catering pohodlně nakoupíte bezpečně online opravdu výhodně! Nyní za 25 990 Kč.