B-zboží Pracovní stůl z ušlechtilé oceli – 150 x 60 cm – s lemem – nosnost 159 kg

Velkorysý stůl z ušlechtilé oceli s odkládací plochou a lemem Nábytek z ušlechtilé oceli je základem každé správně hygienicky... více informací »
B-zboží Pracovní stůl z ušlechtilé oceli - 150 x 60 cm - s lemem - nosnost 159 kg
6 799 Kč
DO OBCHODU »
Velkorysý stůl z ušlechtilé oceli s odkládací plochou a lemem Nábytek z ušlechtilé oceli je základem každé správně hygienicky...

Velkorysý stůl z ušlechtilé oceli s odkládací plochou a lemem Nábytek z ušlechtilé oceli je základem každé správně hygienicky vedené kuchyně a čisté výroby potravin všeho druhu. Stůl z ušlechtilé oceli RCWT-150X60SB z potřeb pro gastronomii Royal Catering se vejde do každé profesionálně vybavené kuchyně. Byl speciálně navržen tak, aby dostál vysokým nárokům gastronomie, a nabízí díky svému dvojstupňovému designu dodatečnou odkládací plochu.
odolný – vysoká nosnost 159 kg díky stabilní konstrukci
prostorný – velká pracovní plocha 150 x 60 cm a praktická odkládací plocha
čisté pracovní místo – lem chrání okolí před postříkání vodou a nečistotami
ušlechtilá ocel – hygienická, odolná a snadná na údržbu
stabilní – bezpečné ustavení díky výškově nastavitelným nohám
Tento diskontní produkt jde nakoupit bezstarostně tady na našem webu zařazený v sekci zboží z druhé ruky! Najděte si akční zboží z naší rubriky za báječnou cenu!

Super kousek B-zboží Pracovní stůl z ušlechtilé oceli - 150 x 60 cm - s lemem - nosnost 159 kg od známé společnosti Royal Catering jde nakoupit online výhodně. Právě teď za cenu 6 799 Kč.