B-zboží Pojízdné zahradní sedátko – 150 kg

S pojízdným zahradním sedátkem vždy nablízku vašemu záhonu Mnoho prací na zahradě lze provádět pouze v shrbené poloze a... více informací »
B-zboží Pojízdné zahradní sedátko - 150 kg
Značka: hillvert
3 599 Kč
DO OBCHODU »
S pojízdným zahradním sedátkem vždy nablízku vašemu záhonu Mnoho prací na zahradě lze provádět pouze v shrbené poloze a...

S pojízdným zahradním sedátkem vždy nablízku vašemu záhonu Mnoho prací na zahradě lze provádět pouze v shrbené poloze a člověk to dříve nebo později pocítí v kolenou. Pojízdné zahradní sedátko vám uleví, pokud potřebujete pracovat při zemi. Nabízí vám hlubokou pozici sezení, která vám poskytuje úlevu mezi záhony nebo pod křovím, zatímco vy můžete pohodlně odstraňovat plevel, sázet nebo pečovat o rostliny. Vaše kolena vám jistě poděkují.
zdravé – uvolňuje vaše kolena při zahradničení
odolní – ocelová konstrukce s nosností 150 kg
pohodlné – sedátko v designu traktoru
praktické – odkládací plocha zahradní nářadí pod sedátkem
pojízdné – čtyři velká kola pro snadné pojížděníVe slevě produkt je k dostání jednoduše tady na stránkách zařazený v sekci zboží z druhé ruky! Pořiďte si nové kusy z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu! To není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce také další vybrané kousky od dodavatele hillvert. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný výrobek B-zboží Pojízdné zahradní sedátko - 150 kg od skvělé značky hillvert snadno můžete najít v naší aktuální nabídce výhodně! Akční ceny již od 3 599 Kč.