B-zboží Plynový gril – 35 x 40 cm – hladký – 3 000 W – propan/butan – 0,05 bar

Plynový gril pro čisté grilování a lahodné pochoutky Plynový gril RC-GG35050 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní... více informací »
B-zboží Plynový gril - 35 x 40 cm - hladký - 3 000 W - propan/butan - 0
7 699 Kč
DO OBCHODU »
Plynový gril pro čisté grilování a lahodné pochoutky Plynový gril RC-GG35050 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní...

Plynový gril pro čisté grilování a lahodné pochoutky Plynový gril RC-GG35050 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní potřeby pro gastronomii, je nepostradatelným zařízením v restauracích, kavárnách, snack barech, pojízdných stáncích, rychlém občerstvení, cateringových společnostech, ale je také ideální pro soukromé použití v kuchyni. Grilovací deska je neuvěřitelně flexibilní, snadno ji vyčistíte dodávaným kartáčkem a díky kompaktnímu formátu ji lze použít v interiéru i exteriéru.
velká plocha – spousta místa pro potraviny na desce o celkové velikosti 35 x 40 cm

výkon – 3 000W silný hořák pro rychlé zahřání
efektivita – hladká deska pro přípravu různých jídel

nízký obsah tuku – zdravé grilování bez zbytečných kalorií díky vypouštěnému tuku

snadná údržba – čistota díky použití ušlechtilé oceli, odnímatelné odkapávací misky a krytu proti stříkající vodě Povedený kus B-zboží Plynový gril – 35 x jde pořídit již dnes na stránkách ve známé kategorii zboží z druhé ruky! Najděte si další produkty z této rubriky v akci! Známá značka Royal Catering nabízí vysoce kvalitní výrobky. U nás nabízíme více, máme v nabídce další kvalitní kousky od výrobce Royal Catering. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek B-zboží Plynový gril - 35 x 40 cm - hladký - 3 000 W - propan/butan - 0,05 bar od společnosti s úžasnou pověstí Royal Catering pořídíte tady nyní za výborné peníze. Zboží pořídíte teď u nás za 7 699 Kč.