B-zboží Plynový gril – 35 x 40 cm – hladký – 3 100 W – propan/butan – 0,02 bar

Plynový gril pro čisté grilování a lahodné pochoutky Plynový gril RC-GG35020 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní... více informací »
B-zboží Plynový gril - 35 x 40 cm - hladký - 3 100 W - propan/butan - 0
7 199 Kč
DO OBCHODU »
Plynový gril pro čisté grilování a lahodné pochoutky Plynový gril RC-GG35020 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní...

Plynový gril pro čisté grilování a lahodné pochoutky Plynový gril RC-GG35020 značky Royal Catering, odborníka na vysoce kvalitní potřeby pro gastronomii, je nepostradatelným zařízením v restauracích, kavárnách, snack barech, pojízdných stáncích, rychlém občerstvení, cateringových společnostech, ale také pro soukromé použití v kuchyni. Grilovací deska je neuvěřitelně flexibilní, snadno ji vyčistíte dodávaným kartáčkem a díky kompaktnímu formátu ji lze použít v interiéru i exteriéru.
velká plocha – spousta místa pro potraviny na desce o celkové velikosti 35 x 40 cm

výkon – 3 000W silný hořák pro rychlé zahřání
efektivita – hladká deska pro přípravu různých jídel

nízký obsah tuku – zdravé grilování bez zbytečných kalorií díky vypouštěnému tuku

snadná údržba – čistota díky použití ušlechtilé oceli, odnímatelné odkapávací misky a krytu proti stříkající vodě Velmi prodávaný produkt můžete pořídit lehce na našich stránkách zařazený v sekci zboží z druhé ruky! Nyní najdete další kusy z naší kategorie z pohodlí domova. U zákazníků oblíbený výrobce Royal Catering vás a vaše blízké obohatí o kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Vysoce kvalitní kousek B-zboží Plynový gril - 35 x 40 cm - hladký - 3 100 W - propan/butan - 0,02 bar pocházející od značky Royal Catering můžete sehnat právě teď napořád výhodně. Nyní pořídíte jen za 7 199 Kč.