B-zboží Plynová vodní lázeň – 3 300 W – GN 3 x 1/3 + 2 x 1/4 – 0,05 bar – G30

Plynová vodní lázeň pro širokou škálu dokonale prezentovaných teplých pokrmů Plynová vodní lázeň RC-BMG350 značky Royal... více informací »
B-zboží Plynová vodní lázeň - 3 300 W - GN 3 x 1/3 + 2 x 1/4 - 0
6 999 Kč
DO OBCHODU »
Plynová vodní lázeň pro širokou škálu dokonale prezentovaných teplých pokrmů Plynová vodní lázeň RC-BMG350 značky Royal...

Plynová vodní lázeň pro širokou škálu dokonale prezentovaných teplých pokrmů Plynová vodní lázeň RC-BMG350 značky Royal Catering se ideálně hodí pro udržování teploty pokrmů po delší dobu. V 5 GN nádobách můžete paralelně udržovat na požadované teplotě všechny složky pokrmů, jako je například maso, ryby, rýže, brambory a omáčky. To vše bez rizika, že by se něco připálilo. Tato vodní lázeň patří k luxusnímu gastro vybavení a je ideální pro použití v restauracích, hotelech, jídelnách, kantýnách, bufetech, snack barech či domovech důchodců a nemocnicích.

síla – s výkonem 3 300 W a maximálním tlakem 0,05 bar

všestrannost – díky 5 GN nádobám lze současně podávat různá jídla

bezpečnost – udržování teploty jídla ve vodní lázni zabraňuje jeho spálení

hygiena – snadno se čistí díky hladkým povrchům

odolnost – díky robustním materiálům, jako je železo, hliník, a vysoce kvalitní zpracování
Velmi žádaný produkt jde nakoupit bez problémů tu na našem webu v sekci zboží z druhé ruky. Nyní můžete získat ostatní zboží ve zmíněné rubrice za super peníze.

Hodně povedený produkt B-zboží Plynová vodní lázeň - 3 300 W - GN 3 x 1/3 + 2 x 1/4 - 0,05 bar - G30 od značky se zárukou kvality Royal Catering můžete koupit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 6 999 Kč.