B-zboží Pedálový odpadkový koš – 50 l – Práškově lakovaná ocel

Velký pedálový odpadkový koš pro praktické využití! Pokud potřebujete vyhodit odpadky, nemusíte mít vždy jednu ruku volnou.... více informací »
B-zboží Pedálový odpadkový koš - 50 l - Práškově lakovaná ocel
Značka: ulsonix
2 599 Kč
DO OBCHODU »
Velký pedálový odpadkový koš pro praktické využití! Pokud potřebujete vyhodit odpadky, nemusíte mít vždy jednu ruku volnou....

Velký pedálový odpadkový koš pro praktické využití! Pokud potřebujete vyhodit odpadky, nemusíte mít vždy jednu ruku volnou. Proto lze pedálový odpadkový koš ULX-GB18 značky ulsonix pohodlně otevírat a zavírat nohou. Tento osvědčený mechanismus je nejen pohodlný, ale také bezdotykový. Jediným pohybem nohy se vyhnete přímému styku s odpadkovým košem. Díky tomu se odpadků zbavíte naprosto čistě!
prostorný – s objemem 50 l je ideální do kuchyní, kanceláří nebo společenských místností
robustní – konstrukce z ušlechtilé oceli a vynikající zpracování zajišťují dlouhou životnost odpadkového koše
praktický – bezdotykový koš s protiskluzovým pedálem lze snadno otevírat nohou

hygienický – povrchová úprava s nástřikem se snadno čistí, bezdotykový mechanismus otevírání koše zajišťuje čistotu při likvidaci odpadků
stylový – lesklý povrch upoutá pozornost v každém prostředíVe slevě kousek lze pořídit taky na webu v sekci zboží z druhé ruky. Vyberte si zlevněné zboží ve zmiňované kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu! Přední značka ulsonix pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky za super peníze! Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Akční a ve slevě kus B-zboží Pedálový odpadkový koš - 50 l - Práškově lakovaná ocel od skvělé a známé značky ulsonix můžete nakoupit momentálně na webu za rozumné peníze. Aktuálně za super cenu 2 599 Kč.