B-zboží Pec na pizzu – 1 komora – 4 x Ø 32 cm

Profi pec na pizzu s nezávisle regulovatelným horním a spodním ohřevem Všichni chtějí pizzu? Pak vykouzlete až 4 lahodných pizza... více informací »
B-zboží Pec na pizzu - 1 komora - 4 x Ø 32 cm
27 990 Kč
DO OBCHODU »
Profi pec na pizzu s nezávisle regulovatelným horním a spodním ohřevem Všichni chtějí pizzu? Pak vykouzlete až 4 lahodných pizza...

Profi pec na pizzu s nezávisle regulovatelným horním a spodním ohřevem Všichni chtějí pizzu? Pak vykouzlete až 4 lahodných pizza kreací v profesionální peci na pizzu s jednou pečící komorou RC-POB4 ze sortimentu potřeb pro gastronomii značky Royal Catering! Už žádné dlouhé čekání hostů u stolu vaší pizzerie nebo na pizzu take away. Zažijte to potěšení, které vám přinese pokaždé úsměv na jejich tváři. Výhody gastro pece značky Royal Catering ocení ale také občerstvení nebo snack bary, které tuto italskou delikatesu nabízejí zákazníkům raději s sebou.
dostatek prostoru – dokáže upéct až 4 pizz o průměru 32 cm najednou
přesnost – horní a spodní ohřev lze regulovat odděleně
silný výkon – 2 topných těles o výkonu 4 700 W celkem
robustní – plášť vyrobený z nerezové oceli a oceli s povrchovou úpravou
praktická – vnitřní osvětlení a průzor pro optimální kontrolu pečeníHodně žádaný produkt B-zboží Pec na pizzu – 1 komora – 4 x Ø 32 cm jde koupit bez problémů tu na našem webu umístěný v rubrice zboží z druhé ruky. Nyní si můžete pořídit podobné výrobky ve zmiňované rubrice z pohodlí domova!

Designový produkt B-zboží Pec na pizzu - 1 komora - 4 x Ø 32 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Royal Catering jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Cena od 27 990 Kč.