B-zboží Ozonový generátor – 7 000 mg/h – 80 W – časovač do 180 min

Ozonový generátor pro příjemné klima v interiérech Ozonový generátor AIRCLEAN 7G-WM1 značky ulsonix pomáhá neutralizovat vzduch... více informací »
B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min
Značka: ulsonix
2 799 Kč
DO OBCHODU »
Ozonový generátor pro příjemné klima v interiérech Ozonový generátor AIRCLEAN 7G-WM1 značky ulsonix pomáhá neutralizovat vzduch...

Ozonový generátor pro příjemné klima v interiérech Ozonový generátor AIRCLEAN 7G-WM1 značky ulsonix pomáhá neutralizovat vzduch v místnostech, které jsou vystaveny silnému zápachu. Můžete pomocí něj také odstranit zatuchlý zápach způsobený záplavami či požáry. Ozonové generátory jsou skvělými pomocníky při sanačních a renovačních pracích v interiéru a na stavbách a slouží také k dezinfekci vzduchu uzavřených prostor. Generátory se používají především v autodílnách, hotelnictví, v sanitárních zařízeních a odpadních prostorách, ale jsou také vhodné na odstranění zápachu z cigaret nebo zvířat například ve vozidlech nebo lodích.
efektivita – ozonová síla 7 000 mg/h
možnost nastavení – časovač pro přesnou aplikaci až do 180 minut
důkladnost – integrovaná keramická deska AIRCLEAN PLATE 7G-WM1 a ventilátor s průtokem 93,6 m3/h
komfort – kompaktní, robustní, snadné přenášení s rukojetí
přehlednost – intuitivní, ruční ovládací panel Povedený produkt získáte bezstarostně tu na stránkách ve známé sekci zboží z druhé ruky! Pořiďte si nové produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu!

Hodně povedený kus B-zboží Ozonový generátor - 7 000 mg/h - 80 W - časovač do 180 min od skvělého výrobce ulsonix k dostání zrovna dneska za výhodnou cenu! Nyní pořídíte jen za 2 799 Kč.