B-zboží Ochlazovač vzduchu – nádrž na vodu 25 l – dálkové ovládání – 3 v 1

Buďte v chladu! Díky ochlazovači 3 v 1 značky Uniprodo Mobilní ochlazovač vzduchu UNI_COOLER_05 je užitečným přístrojem po celý... více informací »
B-zboží Ochlazovač vzduchu - nádrž na vodu 25 l - dálkové ovládání - 3 v 1
Značka: Uniprodo
4 499 Kč
DO OBCHODU »
Buďte v chladu! Díky ochlazovači 3 v 1 značky Uniprodo Mobilní ochlazovač vzduchu UNI_COOLER_05 je užitečným přístrojem po celý...

Buďte v chladu! Díky ochlazovači 3 v 1 značky Uniprodo Mobilní ochlazovač vzduchu UNI_COOLER_05 je užitečným přístrojem po celý rok – v létě chladí Vaše místnosti a v zimě Vás funkce zvlhčování chrání před škodlivým suchým topným vzduchem a chrání Vaše sliznice. A navíc, nezávisle na sezóně, účinně čistí vzduch, když z něj filtruje prach a pyl.
multifunkční – 3 v 1: chladí, čistí a zvlhčuje vzduch
účinný – dlouhodobé chlazení díky vodní nádrži o objemu 25 l
nákladově efektivní – spotřeba energie pouze 100 W při funkcí chlazení
pohodlné ovládání – dálkové ovládání s dosahem 5 m a časovač
variabilita – 3 rychlosti, 3 úrovně chlazení, otáčeníOblíbený produkt máte možnost pořídit bez obtíží tady na webu v oblíbené sekci zboží z druhé ruky! Nyní můžete získat zlevněné kousky z této oblíbené kategorie za zcela nejnižší cenu!

Výjimečný a žádaný kousek B-zboží Ochlazovač vzduchu - nádrž na vodu 25 l - dálkové ovládání - 3 v 1 od výrobce se zárukou kvality Uniprodo jednoduše můžete najít zrovna dnes za nejnižší cenu! Nyní pořídíte za 4 499 Kč.