B-zboží Nástěnná police – 2 police – 40 x 180 cm

Ideální nástěnná police pro oblast profesionální gastronomie: elegantní, prostorově úsporná a se snadnou údržbou Nástěnná... více informací »
B-zboží Nástěnná police - 2 police - 40 x 180 cm
4 299 Kč
DO OBCHODU »
Ideální nástěnná police pro oblast profesionální gastronomie: elegantní, prostorově úsporná a se snadnou údržbou Nástěnná...

Ideální nástěnná police pro oblast profesionální gastronomie: elegantní, prostorově úsporná a se snadnou údržbou Nástěnná police RCWR-1800.4 značky Royal Catering je perfektním řešením pro přehledné a prostorově úsporné skladování kuchyňského náčiní. Tato snadno upevnitelná police z robustní ušlechtilé oceli představuje kombinaci moderního designu a optimální funkčnosti. Nástěnný regál poskytuje dodatečný skladovací prostor, a navíc zajišťuje čistotu a pořádek v každém profesionálním gastronomickém podniku.
stabilita – police o síle 3,5 cm s nosností až 40 kg
prostor – optimální využití odkládací plochy o rozměrech 180 x 40 cm
dlouhá životnost – vyrobena z odolné ušlechtilé oceli
styl – moderní design
snadná údržba – jednoduché a rychlé čištěníDesignový produkt je k sehnání pohodlně tady u nás v kategorii zboží z druhé ruky. Nyní můžete najít ještě jiné kusy z naší kategorie za internetové ceny! Mezi zákazníky oblíbená značka Royal Catering vám může poskytnout kvalitní produkty.!

Tento neodolatelný kousek B-zboží Nástěnná police - 2 police - 40 x 180 cm od skvělé značky Royal Catering jednoduše naleznete právě teď u nás za zcela nejnižší cenu. Aktuálně za 4 299 Kč.