B-zboží Nafukovací vířivka – 1 000 l – pro 6 osob – 130 trysek – umělá kůže

Nafukovací vířivka pro 6 osob v exkluzivním koženém vzhledu – 130 trysek pro maximální zábavu! Nafukovací vířivka UNI_... více informací »
B-zboží Nafukovací vířivka - 1 000 l - pro 6 osob - 130 trysek - umělá kůže
Značka: Uniprodo
20 990 Kč
DO OBCHODU »
Nafukovací vířivka pro 6 osob v exkluzivním koženém vzhledu – 130 trysek pro maximální zábavu! Nafukovací vířivka UNI_...

Nafukovací vířivka pro 6 osob v exkluzivním koženém vzhledu – 130 trysek pro maximální zábavu! Nafukovací vířivka UNI_ POOLS_17 značky Uniprodo z kategorie zahradních potřeb a potřeb pro řemeslníky v exkluzivním koženém vzhledu přináší do všedního života relaxaci a luxus. Vejde se do ní až 6 osob. Může tak být lázeňskou oázou v interiéru i středem pozornosti každé zahradní oslavy venku. Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete pro instalaci a uvedení vířivky do provozu.
dostatek prostoru – díky objemu 1 000 litrů je vířivka velmi prostorná a vejde se do ní šest osob
skvělý výkon – rychlé nafouknutí a instalace díky výkonnému 600W vzduchovému dmychadlu
intuitivní – ovládání pomocí elektronického ovládacího panelu s LED
příjemná teplota – inteligentní topný systém s maximální možnou teplotou vody 42 °C
rozsáhlé příslušenství – ochranný kryt, podložka, opravná sada a hadice
Oblíbený a kvalitní produkt B-zboží Nafukovací vířivka – 1 000 l – pro 6 osob – 130 trysek – umělá jde pořídit bezprostředně na našich stránkách v oblíbené rubrice zboží z druhé ruky! Nyní pořídíte ještě další zboží z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu.

Tento designový produkt B-zboží Nafukovací vířivka - 1 000 l - pro 6 osob - 130 trysek - umělá kůže od oblíbené značky se zárukou kvality Uniprodo jednoduše seženete momentálně v naši nabídce extra se slevou. Výhodně za skvělou cenu 20 990 Kč.